2:37 pm - Sunday October 22, 2017

Women Russia Cup 2017

 
CUP OF RUSSIA 2017. WOMEN. PRELIMINARY STAGE.
 
ZONE 1 OF SARATOV
 
Team No. 1 2 3 4 Total  W L Pts Result 
Dinamo 
(Moscow)
1       0 0 0 0 0: 0
Proton 
(Saratov Region)
2       0 0 0 0 0: 0
Leningradka 
(St. Petersburg)
3       0 0 0 0 0: 0
Samrau-UGNTU 
(Ufa)
4       0 0 0 0 0: 0
 
SCHEDULE
                 
Date   Round   Team   Result
11/01/17   1st round   Dinamo (Moscow) : Samrau-UGNTU (Ufa)    
11/01/17   1st round   Proton (Saratov Region) : Leningradka (St. Petersburg)    
11/02/17   2nd round   Samrau-UGNTU (Ufa) : Leningradka (St. Petersburg)    
11/02/17   2nd round   Dinamo (Moscow) : Proton (Saratov Region)    
11/03/17   3rd round   Leningradka (St. Petersburg) : Dinamo (Moscow)    
11/03/17   3rd round   Proton (Saratov Region) : Samrau-UGNTU (Ufa)    
 
ZONE 2 KAZAN
 
Team No. 1 2 3 4 Total  W L Pts Result 
Dinamo Kazan 
(Kazan)
1       0 0 0 0 0: 0
Sakhalin 
(Yuzhno-Sakhalinsk)
2       0 0 0 0 0: 0
Dinamo-Metar 
(Chelyabinsk)
3       0 0 0 0 0: 0
Voronezh 
(Voronezh)
4       0 0 0 0 0: 0
 
SCHEDULE
                 
Date   Round   Team   Result
11/01/17   1st round   Sakhalin (Yuzhno-Sakhalinsk) : Dinamo-Metar (Chelyabinsk)    
11/01/17   1st round   Dinamo Kazan (Kazan) : Voronezh (Voronezh)    
11/02/17   2nd round   Voronezh (Voronezh) : Dinamo-Metar (Chelyabinsk)    
11/02/17   2nd round   Dinamo Kazan (Kazan) : Sakhalin (Yuzhno-Sakhalinsk)    
11/03/17   3rd round   Sakhalin (Yuzhno-Sakhalinsk) : Voronezh (Voronezh)    
11/03/17   3rd round   Dinamo-Metar (Chelyabinsk) : Dinamo Kazan (Kazan)    
 
ZONE 3 OF KRASNOYARSK
 
Team No. 1 2 3 4 Total  W L Pts Result 
Enisey
(Krasnoyarsk)
1       0 0 0 0 0: 0
Zarechie-Odintsovo 
(Moscow region)
2       0 0 0 0 0: 0
Severyanka 
(Cherepovets)
3       0 0 0 0 0: 0
Lipetsk-Indesit 
(Lipetsk region)
4       0 0 0 0 0: 0
 
SCHEDULE
                 
Date   Round   Team   Result
11/01/17   1st round   Zarechie-Odintsovo (Moscow region) : Severyanka (Cherepovets)    
11/01/17   1st round   Enisey (Krasnoyarsk) : Lipetsk-Indesit (Lipetsk region)    
11/02/17   2nd round   Lipetsk-Indesit (Lipetsk region) : Severyanka (Cherepovets)    
11/02/17   2nd round   Enisey (Krasnoyarsk) : Zarechie-Odintsovo (Moscow region)    
11/03/17   3rd round   Zarechie-Odintsovo (Moscow region) : Lipetsk-Indesit (Lipetsk region)    
11/03/17   3rd round   Severyanka (Cherepovets) : Enisey (Krasnoyarsk)    
 
ZONE 4 YEKATERINBURG
 
Team No. 1 2 3 4 Total  W L Pts Result 
Uralochka-NTMK 
(Sverdlovsk region)
1       0 0 0 0 0: 0
Dinamo 
(Krasnodar)
2       0 0 0 0 0: 0
Primorye 
(Primorsky Krai)
3       0 0 0 0 0: 0
Polytech 
(Kursk region)
4       0 0 0 0 0: 0
 
SCHEDULE
                 
Date   Round   Team   Result
11/01/17   1st round   Dinamo (Krasnodar) : Primorye (Primorsky Krai)    
11/01/17   1st round   Uralochka-NTMK (Sverdlovsk region) : Polytech (Kursk region)    
11/02/17   2nd round   Polytech (Kursk region) : Primorye (Primorsky Krai)    
11/02/17   2nd round   Uralochka-NTMK (Sverdlovsk region) : Dinamo (Krasnodar)    
11/03/17   3rd round   Dinamo (Krasnodar) : Polytech (Kursk region)    
11/03/17   3rd round   Primorye (Primorsky Krai) : Uralochka-NTMK (Sverdlovsk region)